Müügitingimused

Veebipoe sssprint.ee omanik on MTÜ Siiditrükikoda (reg.nr 80240014), asukohaga Telliskivi 57, Tallinn.

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis.

Täitke tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine.

Tasuda saab pangaülekandega arve alusel MTÜ Siiditrükikoda pangakontole. Ülekandega tasumisel märkige selgitusse arve number.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud 5 tööpäeva jooksul tühistatakse.

Tellimuse täitmine toimub üldjuhul 2-3 tööpäeva jooksul eesti siseselt ja 5 tööpäeva jooksul Euroopasse.

Tarneviisid

Eesti siseselt toimub kauba kohaletoimetamine Omniva või Itella Smartpostiga hinnaga 3.50 eurot.

Soome Itella Smartpostiga pakiautomaati hinnaga 11 eurot.

Mujale Euroopasse on postikulu 15 eurot.

Toote tagastamise tingimused

Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus 14 päeva jooksul toode tagastada. Tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud testimiseks füüsilises poes. Kui kaup on korrektne, tagastame makstud raha. Tagastatava kauba transpordikulud kannab Ostja. Tellimuse tühistamiseks palume saata e-kiri sssprint@sssprint.ee tuues välja tellitud kauba nimetuse, arve numbri ja maksmise kuupäeva. Raha kanname tagasi mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale kauba tagastamist.

Pretensioonide esitamise tingimused

Veebipood vastutab müügil olevate toodete nõuetelevastavuse ja puuduste eest ning pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat.Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Näiteks toote mittesihipärase kasutamise või vale hoolduse tagajärjel tekkinud puudused.

Avastades toote mittevastavuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult, hiljemalt 20 päeva jooksul e-posti teel sssprint@sssprint.ee.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu. Kui toodet ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügitehinguga kaasnenud tasud.

Isikuandmete töötlemine

Meie veebipood kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ja edastamiseks veoteenust pakkuvale ettevõttele kauba saatmiseks.